Was soll das? Hier lesen!
Home
Hevoset
Hae
Rekisteröi
Tallit
Kantakirja
Kilpailukalenteri »
Login
Rekisteri
Crushed Ice
V-LN: 9272449 - V-ID: 155038
Oldenburger Rappe Splash
(Ee aa SplSpl)
Ori
Avaa laajempi genetiikka: E/e a/a SW1/SW1
172cm Korkea
Merkitty kilpahevoseksi
Hevosen nettisivut
Syntynyt (rekisterin mukaan):01.01.2019
Avaa laajempi genetiikka
Sport
Springen
Omistushistoria
Kasvattanut
privater Züchter
Nykyinen omistaja
Gutshof Erlengrund
(Anna)
Copperfield
Brauner Splash Oldenburger
Codiac Wildlife
privates Zuchtpferd
privates Zuchtpferd
Tristessa
privates Zuchtpferd
privates Zuchtpferd
Adora
Rappe Splash Oldenburger
Adorable Mind
privates Zuchtpferd
privates Zuchtpferd
Fear Nothing
privates Zuchtpferd
privates Zuchtpferd
Rekisteröidyt jälkeläiset
Crushed Ice ei ole jälkeläisiä listattuna
Hae Jälkeläiset
Lisätiedot
Crushed Ice lisätietoja ei ole saatavilla
Jalostusarviointi
Crushed Ice hyväksyttiin arvosteltavaksi nationalen tulosten perusteella ja arvioitiin 14.10.2023
Rakenne:
10
Liikkeet:
9
Ratsastettavuus:
8
Tyyppi:
6
Yleisvaikutelma:
8
Yhteensä
41
pistettä (Premium)
Palkinnot
Crushed Ice ei omista palkintoja
Tulokset rekisterissä
Crushed Ice ei ole rekisteröitynä mihinkään yhdistykseen
Crushed Ice on saavuttanut 447 kilpailupistettä.
Sijoittuminen
Päivämäärä
Tiedot
Tapahtuma
Järjestäjä
Nykyinen omistaja
Ratsastaja
15
6.7)
2024-05-29
Springpferdeprüfung L, Abteilung 1
Level Up
Hofer Stables
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
3
7.179)
2024-05-27
Stilspringen Kl.A* für 4- bis 7-Jährige, 2. Abt.
1 1 0 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
8
7.120)
2024-05-27
Springpferdeprüfung Kl.L für 5- bis 7-Jährige
1 1 0 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
5
8.5)
2024-05-22
Springpferdeprüfung Klasse L (5-7 Jahre), Abteilung 3
2. Sandefelder Springtag
Reitverein Hufeisenglück
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
21
2024-05-20
Springpferdeprüfung Kl. L
Pfingstspringen - Tag 2
Reitstall Elwen
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
70
6.4)
2024-05-16
LASCALL'S Youngster-Tour 2024 - Springpferdeprüfung Kl. L
SECOND LASCALL'S Youngster Tour 2.0
Sportpferde Chúille
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
22
2024-05-15
Springpferdeprüfung L 5+6jährige, Abteilung 2
Laskir Cup 2024
Team James
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
25
2024-05-15
Springprüfung Klasse A**, Abteilung 2
Laskir Cup 2024
Team James
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
25
5.631)
2024-05-15
Stilspringen Kl.A**, 3. Abt.
Z E H N . j a h r e . Z A H R . tag#3
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
4
2024-05-13
Springpferdeprüfung L - Abteilung 7
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
16
2024-05-13
Punktespringen A** - Abteilung 3
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
2
2024-05-10
Jump and Drive Kl. A** - Jump
Frühjahrspokal 2024 - Freitag
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
1
2024-05-10
Jump and Drive Kl. A** - Gesamtwertung
Frühjahrspokal 2024 - Freitag
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
16
6.9)
2024-05-06
Springpferdeprüfung Klasse L (5+6 Jährig)
79. Joisser Youngster
Aufzuchtshof Joisser
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
18
6.8)
2024-04-16
Springpferdeprüfung L, Abteilung 2
Young Stars
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
8
2024-04-13
Springpferdeprüfung L - Abteilung 6
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
8
2024-04-13
Punktespringen A** - Abteilung 4
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
4
8.0)
2024-04-08
Springpferdeprüfung L, Abteilung 3
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
19
F:7 [4+3]/71.3s)
2024-04-08
Springprüfung Kl. A**, Abteilung 1
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
20
6.4)
2024-04-06
Springpferdeprüfung L, Abteilung 2
Level Up
Hofer Stables
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
21
7.2)
2024-04-06
LASCALL'S Youngster-Tour 2024 - Springpferdeprüfung Kl. L
FIRST LASCALL'S Youngster Tour 2.0
Sportpferde Chúille
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
16
2024-04-04
Grünwald Jump & Drive
T U R N I E R p r ü f u n g e n . D O . 2 0 2 4
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
2
F:0 [0+0]/45.9s)
2024-04-03
Springen A*, Abteilung 3
Showjuming at April
Sporthorses Thompson
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
12
F:4 [4+0]/48.6s)
2024-04-03
Springen A**, Abteilung 3
Showjuming at April
Sporthorses Thompson
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
7
6.655)
2024-03-27
Stilspringen Kl.A* für 4- bis 7-Jährige, 1. Abt.
1 0 8 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
13
6.462)
2024-03-27
Springpferdeprüfung Kl.L für 5- bis 7-Jährige, 2. Abt.
1 0 8 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
8
7.3)
2024-03-10
Springpferdeprüfung L, Abteilung 2
Young Stars
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
1
2024-03-08
Springpferdeprüfung L - Abteilung 5
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
4
2024-03-08
Punktespringen A** - Abteilung 6
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
8
7.4)
2024-03-06
Springpferdeprüfung L, Abteilung 3
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
7
F:4 [4+0]/44.3s)
2024-03-06
Springprüfung Kl. A**, Abteilung 3
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
9
2024-03-05
Hengst-Zeitspringen A - Abteilung 1
NCC Hengstspringtag
Nereus Competition Corner
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
27
5.7)
2024-03-05
Springpferdeprüfung Klasse L (5+6 Jährig), Abteilung 2
77. Joisser Youngster
Aufzuchtshof Joisser
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
1
8.9)
2024-03-04
Springpferdeprüfung Klasse L (5-7 Jahre), Abteilung 3
1. Sandefelder Springtag
Reitverein Hufeisenglück
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
2
7.924)
2024-02-27
Stilspringen Kl.A* für 4- bis 7-Jährige, 2. Abt.
1 0 7 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
14
6.377)
2024-02-27
Springpferdeprüfung Kl.L für 5- bis 7-Jährige, 1. Abt.
1 0 7 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
21
2024-02-21
Springprüfung Klasse A*, Abteilung 6
Late Entry Spring- & Dressurtag
Gestüt Johannsen
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
18
2024-02-21
Springprüfung Klasse A**, Abteilung 4
Late Entry Spring- & Dressurtag
Gestüt Johannsen
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
29
6.56)
2024-02-16
Stars of Tomorrow Newcomer-Hengstschau
Hallenmeisterschaften 2024 - Tag 2
DS Lindenhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
6
2024-02-12
Springpferdeprüfung L - Abteilung 6
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
1
2024-02-12
Punktespringen A** - Abteilung 5
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
11
7.1)
2024-02-09
Springpferde L, Abteilung 1
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
20
6.2)
2024-02-09
A** Stilspringen, Abteilung 3
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
12
2024-02-05
Springprüfung Klasse A**, Abteilung 1
Season Opening 2024 - Showjumping
Team James
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
25
6.0)
2024-02-04
Springpferdeprüfung L, Abteilung 2
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
19
F:7 [0+7]/87.7s)
2024-02-04
Springprüfung Kl. A**, Abteilung 3
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
3
7.435)
2024-01-27
Stilspringen Kl.A* für 4- bis 7-Jährige, 1. Abt.
1 0 6 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
7
6.712)
2024-01-27
Springpferdeprüfung Kl.L für 5- bis 7-Jährige, 2. Abt.
1 0 6 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
22
2024-01-16
Springpferdeprüfung L, Abteilung 1
January Showjumpers Event
Gestüt Johannsen
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
11
2024-01-15
Springpferdeprüfung L - Abteilung 3
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
9
2024-01-15
Punktespringen A** - Abteilung 3
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
20
2024-01-08
Springpferdeprüfung Kl.L für 5- bis 7-Jährige, 3. Abt.
willkommen . 2 0 2 4
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
5
7.6)
2023-12-21
Springpferde A, Abteilung 6
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
5
2023-12-18
Springpferdeprüfung A - Abteilung 1
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
6
F:4 [4+0]/77.1s)
2023-12-15
Standardspringen Klasse E, Abteilung 1
Weihnachtsfest 2023 - Springen
Hofer Stables
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
5
7.4)
2023-12-09
Springpferde A*, Abteilung 5
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
17
5.8)
2023-12-05
Springpferdeprüfung Klasse A** (4+5 Jährig), Abteilung 2
74. Joisser Youngster
Aufzuchtshof Joisser
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
2
2023-12-03
Springen E - Abteilung 4
NCC Kleines Springfest II
Nereus Competition Corner
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
1
7.004)
2023-11-27
Stilspringen Kl.E für 3- & 4-Jährige
1 0 4 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
7
6.436)
2023-11-27
Springpferdeprüfung Kl.A für 4- bis 7-Jährige, 2. Abt.
1 0 4 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
4
7.9)
2023-11-26
A Springpferdeprüfung, Abteilung 8
Seamair Springstunde
Turnierstall Kleemann
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
6
2023-11-26
E Stilspringen, Abteilung 1
Seamair Springstunde
Turnierstall Kleemann
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
12
6.3)
2023-11-23
Springpferdeprüfung Kl.A**, Abteilung 1
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
7
6.7)
2023-11-20
Springpferdeprüfung Kl.A**, Abteilung 2
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
3
2023-11-19
Springen Klasse E - Gruppe 2
Spring zum Himmel
Turnierstall Zille
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
15
2023-11-18
Zeitspringen Kl.E, 2. Abt.
4 . d a y s . 4 . #02/23
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
19
6.570)
2023-11-17
Stilspringen Kl.E, 2. Abt.
4 . d a y s . 4 . #01/23
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
15
5.4)
2023-11-16
Stilspringprüfung Kl.E, Abteilung 3
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
4
F:2 [0+2]/75.41s)
2023-11-15
Small Tour "Dufrane" - Springprüfung Kl. A**
Late Entry Kronhausen Spezial I
Sportpferde Chúille
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
9
6.8)
2023-11-15
"Hellot Stiftung" Springpferdeprüfung Kl. A* für 4-jährige Pferde
Late Entry Kronhausen Spezial I
Sportpferde Chúille
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
2
7.8)
2023-11-13
Stilspringprüfung Kl.E, Abteilung 3
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
10
2023-11-11
Springpferdeprüfung A - Abteilung 1
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
15
2023-11-11
Glücksspringen E - Abteilung 3
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
8
2023-11-06
Springprüfung Klasse E, Abteilung 1
Hallenspringen am Haffelsee
Team James
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
21
2023-11-06
Springpferdeprüfung A (4+5jährige), Abteilung 3
Hallenspringen am Haffelsee
Team James
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
5
7.2)
2023-11-05
Springpferdeprüfung Klasse A** (4+5 Jährig), Abteilung 1
73. Joisser Youngsters
Aufzuchtshof Joisser
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
1
2023-10-28
Zuchtbewertung ältere Hengste Oldenburger
8. VPR Zuchttag
Horse Performance Center
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
59
2023-10-28
Gesamtsieger Hengste
8. VPR Zuchttag
Horse Performance Center
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
5
6.108)
2023-10-27
Stilspringen Kl.E für 3- & 4-Jährige
1 0 3 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
2
8.190)
2023-10-27
Springpferdeprüfung Kl.A für 4- bis 7-Jährige, 1. Abt.
1 0 3 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
10
2023-10-20
Springen E - Abteilung 3
NCC Kleines Springfest
Nereus Competition Corner
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
1
9.3)
2023-10-14
Springpferdeprüfung Kl. A**, Abteilung 1
Late Entry YH
Pemberley Events
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
27
5.0)
2023-10-12
Springpferdeprüfung Kl. A**, Abteilung 5
[Pemberley Events] Late Entry YH
Pemberley Events
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
1
2023-10-10
Springpferdeprüfung A - Abteilung 2
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
3
2023-10-10
Glücksspringen E - Abteilung 5
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
10
6.7)
2023-10-06
Springpferdeprüfung Klasse A, Abteilung 3
Seamair Grand Finale der Höhenflüge
Turnierstall Kleemann
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
7
2023-10-06
E Stilspringen, Abteilung 7
Seamair Grand Finale der Höhenflüge
Turnierstall Kleemann
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
8
2023-10-05
Springpferdeprüfung Klasse A, Abteilung 6
Tourmaline Herbstglanz Springfest
Turnierstall Kleemann
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
10
5.2)
2023-10-05
E Stilspringen, Abteilung 6
Tourmaline Herbstglanz Springfest
Turnierstall Kleemann
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
4
8.3)
2023-10-04
Springpferdeprüfung Klasse A, Abteilung 6
Douwahell Goldener Oktober Springklassiker
Turnierstall Kleemann
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
2
8.7)
2023-10-04
E Stilspringen, Abteilung 3
Douwahell Goldener Oktober Springklassiker
Turnierstall Kleemann
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
4
8.6)
2023-10-03
Springpferdeprüfung Klasse A, Abteilung 6
Siachun Blätterrausch Springherausforderung
Turnierstall Kleemann
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
10
2023-10-03
E Stilspringen, Abteilung 3
Siachun Blätterrausch Springherausforderung
Turnierstall Kleemann
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
4
7.4)
2023-10-02
Springpferdeprüfung Klasse A, Abteilung 7
Seamair Herbstzauber Springparade
Turnierstall Kleemann
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
8
6.1)
2023-10-02
E Stilspringen, Abteilung 6
Seamair Herbstzauber Springparade
Turnierstall Kleemann
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
16
6.7)
2023-09-23
Stilspringprüfung Klasse E, Abteilung 1
Vesländische Meisterschaften 2023
Schlosspark Schalingen
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
6
7.6)
2023-09-17
Springpferde A*, Abteilung 2
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
7
2023-09-14
Springpferdeprüfung A - Abteilung 3
NCC Junge Sterne
Nereus Competition Corner
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
5
2023-09-13
Springpferdeprüfung A 4+5jährige, Abteilung 2
Die jungen Wilden
Gestüt Johannsen
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
2
2023-09-10
Springen Klasse E -> 3-5 Jahre - Gruppe 3
Jungpferdeturnier Tag 1
Turnierstall Zille
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
33
5.3)
2023-09-07
Springpferdeprüfung Klasse A, Abteilung 4
Couture Jumping Club
Sportzentrum Redbird
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
27
5.9)
2023-09-07
Stilspringprüfung Klasse E, Abteilung 1
Couture Jumping Club
Sportzentrum Redbird
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
11
6.7)
2023-09-05
Springpferdeprüfung Klasse A** (4+5 Jährig), Abteilung 2
71. Joisser Youngster
Aufzuchtshof Joisser
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
3
2023-09-03
Springen Klasse E - Gruppe 2
Hinernisse überfliegen
Turnierstall Zille
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
7
2023-09-02
Springen E - Abteilung 4
NCC Spontanspringerfest
Nereus Competition Corner
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
13
7.1)
2023-08-28
Springpferdeprüfung Klasse A* (4-6 Jahre), Abteilung 1
Sandefelder Springtag
Reitverein Hufeisenglück
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
10
7.2)
2023-08-28
Springen Klasse E, Abteilung 3
Sandefelder Springtag
Reitverein Hufeisenglück
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
4
7.411)
2023-08-27
Stilspringen Kl.E für 3- & 4-Jährige
1 0 1 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
12
6.390)
2023-08-27
Springpferdeprüfung Kl.A für 4- bis 7-Jährige
1 0 1 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
28
6.4)
2023-08-22
Springpferdeprüfung Klasse A, Abteilung 3
Couture Jumping Club
Sportzentrum Redbird
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
2
2023-08-14
Springpferdeprüfung A - Abteilung 4
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
1
2023-08-14
Glücksspringen E - Abteilung 3
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
2
2023-08-13
Springprüfung Klasse E, Abteilung 1
Spontanes Springvergnügen
Team James
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
1
F:0 [0+0]/44.9s)
2023-08-09
Springen E, Abteilung 6
Showjuming at August
Sporthorses Thompson
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
21
6.4)
2023-08-07
Springpferdeprüfung A* (4- bis 6-jährig), Abteilung 3
Sandefelder Reitturnier
Pemberley Events
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
8
6.7)
2023-08-05
Springpferdeprüfung Klasse A** (4+5 Jährig), Abteilung 2
70. Joisser Youngster
Aufzuchtshof Joisser
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
3
6.899)
2023-07-27
Stilspringen Kl.E für 3- & 4-Jährige
1 0 0 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
8
7.2)
2023-07-26
Springpferdeprüfung Klasse A* (4-6 Jahre), Abteilung 1
2. Springfestival
Reitverein Zahrpik
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
19
5.474)
2023-07-24
Springpferdeprüfung Kl. A* für 4jährige, 1. Abt.
1 0 0 . j u n g p f e r d e t a g . N U L L
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
13
7.4)
2023-07-21
Springpferdeprüfung A*, Abteilung 2
Young Stars
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
el.
2023-07-20
Stil-Springen E, Abteilung 3
NCC Anti-Drogen Springtag
Nereus Competition Corner
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
26
F:12 [12+0]/64.4s)
2023-07-14
Springen Klasse E, Abteilung 2
Sommerfest 2023 - Springtag
Hofer Stables
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
8
2023-07-13
Springpferdeprüfung A - Abteilung 2
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
3
2023-07-13
Glücksspringen E - Abteilung 2
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
9
7.3)
2023-07-12
Springpferdeprüfung A*, Abteilung 1
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
18
2023-05-29
Springpferdeprüfung Kl. A
Pfingstspringen
Reitstall Elwen
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
1
2023-05-15
Springpferdeprüfung A (4 & 5jährige), Abteilung 5
Haffelsee Youngsters
Team James
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
4
2023-05-14
Springpferdeprüfung A - Abteilung 6
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
9
2023-05-14
Glücksspringen E - Abteilung 3
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
15
6.8)
2023-05-11
Springpferdeprüfung Klasse A, Abteilung 1
Couture Jumping Club
Sportzentrum Redbird
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
20
6.6)
2023-05-11
Stilspringprüfung Klasse E, Abteilung 2
Couture Jumping Club
Sportzentrum Redbird
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
16
2023-05-08
E-Springen - Abteilung 1
Springturnier
Gut Sinnesro
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
12
6.6)
2023-05-06
TMAING wünscht viel Erfolg - Springpferdeprüfung Kl. A*
Fokus Jungpferde II
Sportpferde Chúille
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
19
6.1)
2023-05-05
Springpferdeprüfung Klasse A** (4+5 Jährig), Abteilung 2
67. Joisser Youngster
Aufzuchtshof Joisser
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
15
6.6)
2023-05-03
Springpferde A**, Abteilung 7
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
8
6.2)
2023-05-03
E Stilspringen, Abteilung 4
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
8
6.172)
2023-04-27
Stilspringen Kl.E für 3- & 4-Jährige, 2. Abt.
0 9 7 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
17
5.351)
2023-04-27
Springpferdeprüfung Kl.A für 4- bis 7-Jährige, 2. Abt.
0 9 7 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
2
2023-04-19
Springpferdeprüfung A - Abteilung 6
Insel-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
1
2023-04-19
Glücksspringen E - Abteilung 1
Insel-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
13
7.2)
2023-04-17
Springpferdeprüfung A**, Abteilung 1
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
el.
2023-04-17
Springprüfung Kl. E
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
6
7.5)
2023-04-11
Eignung A* Springen, Abteilung 3
Cederberg Showjumpig Day
Reitschule Cederberg
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
4
7.9)
2023-04-11
E Stilspringen, Abteilung 5
Cederberg Showjumpig Day
Reitschule Cederberg
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
15
2023-04-05
Springpferdeprüfung Klasse A, Abteilung 3
Aprilspringen am Haffelsee
Team James
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
9
2023-04-05
Springprüfung Klasse E, Abteilung 2
Aprilspringen am Haffelsee
Team James
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
35
6.6)
2023-04-02
LASCALL'S Youngster-Tour 2023 - Springpferdeprüfung Kl. A**
Auenburger Freilandturnier
Sportpferde Chúille
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
4
7.6)
2023-03-27
E Stilspringen, Abteilung 4
Cederberg Jumping Opening
Reitschule Cederberg
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
15
6.031)
2023-03-27
Stilspringen Kl.E für 3- & 4-Jährige, 2. Abt.
0 9 6 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
16
6.052)
2023-03-27
Springpferdeprüfung Kl.A für 4- bis 7-Jährige, 1. Abt.
0 9 6 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
9
7.2)
2023-03-23
Springpferdeprüfung Klasse A* (4-6 Jahre), Abteilung 3
1. Springfestival
Reitverein Zahrpik
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
13
2023-03-18
Springen E - Abteilung 1
NCC Lasst uns spontan munter sein - Springedition
Nereus Competition Corner
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
15
2023-03-14
Springpferdeprüfung A (4+5jährige), Abteilung 2
Season Opening - Springen
Gestüt Johannsen
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
8
2023-03-14
Springprüfung Klasse E, Abteilung 1
Season Opening - Springen
Gestüt Johannsen
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
1
2023-03-13
Springpferdeprüfung A - Abteilung 4
Insel-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
11
2023-03-13
Glücksspringen E - Abteilung 2
Insel-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
7
2023-03-12
Springen Klasse E - Gruppe 2
Hoch hinaus
Turnierstall Zille
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
32
6.2)
2023-03-12
Springpferdeprüfung A*, Abteilung 2
Young Stars
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
8
2023-03-11
Stilspringen Kl.E für 3-4yo
H A L L E N . C U P . 2 0 2 3 . quali#03
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
6
7.7)
2023-03-10
Springpferdeprüfung A*, Abteilung 4
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
9
F:4 [4+0]/45.5s)
2023-03-10
Springprüfung Kl. E, Abteilung 1
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
31
6.1)
2023-03-09
Springpferdeprüfung Klasse A, Abteilung 2
Couture Jumping Club
Sportzentrum Redbird
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
31
5.8)
2023-03-09
Stilspringprüfung Klasse E, Abteilung 4
Couture Jumping Club
Sportzentrum Redbird
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
13
6.8)
2023-03-05
Springpferdeprüfung Klasse A** (4+5 Jährig), Abteilung 1
66. Joisser Youngster
Aufzuchtshof Joisser
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
12
5.170)
2023-02-27
Stilspringen Kl.E für 3- & 4-Jährige, 1. Abt.
0 9 5 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
15
5.530)
2023-02-27
Springpferdeprüfung Kl.A für 4- bis 7-Jährige, 3. Abt.
0 9 5 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
16
2023-02-24
Springpferdeprüfung Klasse A** (von 4 bis 6 Jahre)
Anfängertag
Turnierstall Summerland
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
5
2023-02-20
Springpferdeprüfung A - Abteilung 5
Insel-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
17
2023-02-20
Glücksspringen E - Abteilung 1
Insel-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
21
6.5)
2023-02-18
PERRE präsentiert Clear-Round Springpferdeprüfung Kl. A** - 4-jährige
Auenburger Hallenturnier
Sportpferde Chúille
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
8
7.2)
2023-02-18
Regensburgerversicherungen wünscht viel Erfolg - Clear-Round Springpferdeprüfung Kl. L - 5-jährige
Auenburger Hallenturnier
Sportpferde Chúille
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
20
2023-02-14
Springpferdeprüfung Klasse A, Abteilung 4
Valentinsspringen
Team James
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
15
6.79)
2023-02-09
Springpferdeprüfung A - Zukunftspreis der Firma HippoVit, Abteilung 4
Hallenmeisterschaften 2023 - Tag 1
DS Lindenhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
1
8.6)
2023-02-05
Springpferdeprüfung Klasse A** (4+5 Jährig), Abteilung 2
65. Joisser Youngster
Aufzuchtshof Joisser
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
12
6.94)
2023-02-04
Springpferdeprüfung A*, Abteilung 3
Young Stars
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
15
7.5)
2023-02-02
Springpferdeprüfung A*, Abteilung 3
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
11
F:4 [4+0]/48.5s)
2023-02-02
Springprüfung Kl. E, Abteilung 1
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
70
7.1)
2023-01-28
Qualifikation Freispringchampionat der Warm- und Vollblüter
Freispringchampionat 2023
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
1
8.973)
2023-01-27
Stilspringen Kl.E für 3- & 4-Jährige, 1. Abt.
0 9 4 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
6
6.937)
2023-01-27
Springpferdeprüfung Kl.A für 4- bis 7-Jährige, 2. Abt.
0 9 4 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
19
6.3)
2023-01-22
Springpferdeprüfung A, Abteilung 2
Eröffnungsturnier - Springtag
Reitverein Eichenau
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
13
2023-01-18
Springen E, Abteilung 1
Sandefelder Winterspringen
DS Lindenhof
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
4
2023-01-15
Springen Klasse E -> 3-5 Jahre - Gruppe 2
Jungpferdeturnier Tag 1
Turnierstall Zille
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
11
2023-01-14
Standardspringprüfung Klasse E, Abteilung 2
Tag der offenen Hoftür
Team James
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
12
2023-01-09
Springpferdeprüfung A - Abteilung 1
Insel-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
2
2023-01-03
E Springen, Abteilung 2
Back to the Future II
Turnierstall Kleemann
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
3
2023-01-02
E Springen, Abteilung 5
Back to the Future
Turnierstall Kleemann
Gutshof Erlengrund
Benjamin Müller
2
7.493)
2022-12-27
Springpferdeprüfung für 3-Jährige
0 9 3 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
64
2022-12-27
Qualifikationsprüfung Breeders Cup Springen 2022 (2. Abteilung)
Qualifikation Winter Cup 2022
Sportpferde Winter
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
19
5.8)
2022-12-25
Materialprüfung, Abteilung 1
Klees Buntes Weihnachtsspektakel Tag 2
Turnierstall Kleemann
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
17
2022-12-19
Springpferdeprüfung (ab 3, noch keine E-Erfahrung) - Abteilung 1
Insel-Jungpferdetag
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
11
6.79)
2022-12-18
Springpferdeprüfung, Abteilung 3
4. Adventsturnier
DS Lindenhof
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
6
7.1)
2022-12-16
Springpferdeprüfung, Abteilung 2
Weihnachtsfest 2022 - Springen
Hofer Stables
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
6
2022-12-15
Springpferdeprüfung
What do you need
Turnierstall Summerland
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
2
2022-12-12
Springpferdeprüfung (für Pferde ohne E-Erfahrung) - Abteilung 1
Insel-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
26
6.18)
2022-12-04
Mustern für junge Reitpferde, Abteilung 2
2. Adventsturnier
DS Lindenhof
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
1
2022-11-28
Nachwuchsschau Springpferde 0-3yo - Abteilung 5
NCC Hallenspringturnier
Nereus Competition Corner
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
5
6.916)
2022-11-27
Springpferdeprüfung für 3-Jährige, 1. Abt.
0 9 2 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
6
64.820%)
2022-11-26
Mustern an der Hand für 3-Jährige Hengste, 1. Abt.
0 9 2 . j u n g p f e r d e t a g . E I N S
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
7
2022-11-22
Springpferdeprüfung (ab 3, noch keine E-Erfahrung) - Abteilung 1
Insel-Jungpferdetag
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
7
8.0)
2022-11-17
Reitpferdeprüfung, Abteilung 2
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
5
8.2)
2022-11-17
Gewöhnungsprüfung Springen, Abteilung 2
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
13
2022-11-15
Springpferdeprüfung
What do you need
Turnierstall Summerland
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
4
2022-11-11
Springpferdeprüfung (für Pferde ohne E-Erfahrung) - Abteilung 1
Insel-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
3
7.5)
2022-11-07
Springpferdeprüfung, Abteilung 4
Springtag
Turnierstall Kleemann
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
25
2022-11-02
Springpferdeprüfung für 3- bis 5-Jährige
a l l e r . S E E L E N . 2022
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
26
6.8)
2022-10-31
Gewöhnungsprüfung Springen, Abteilung 2
Halloween Spectacle
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
5
6.697)
2022-10-27
Springpferdeprüfung für 3-Jährige, 2. Abt.
0 9 1 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
15
7.1)
2022-10-25
Springpferdeprüfung, Abteilung 2
Late Entry YH
Pemberley Events
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
3
2022-10-22
Springpferdeprüfung (ab 3, noch keine E-Erfahrung) - Abteilung 1
Insel-Jungpferdetag
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
3
2022-10-13
Nachwuchsschau Springpferde 0-3yo - Abteilung 8
NCC Spontanspringtag
Nereus Competition Corner
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
6
2022-10-12
Springpferdeprüfung (für Pferde ohne E-Erfahrung) - Abteilung 1
Insel-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
14
7.6)
2022-10-11
Gewöhnungsprüfung Springen, Abteilung 3
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
17
6.2)
2022-10-05
Springpferdeprüfung (3+4 Jährig), Abteilung 2
64. Joisser Youngster
Aufzuchtshof Joisser
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
7
2022-09-27
Springpferdeprüfung (ab 3, noch keine E-Erfahrung) - Abteilung 1
Insel-Jungpferdetag
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
10
6.661)
2022-09-27
Springpferdeprüfung für 3-Jährige
0 9 0 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
27
5.57)
2022-09-26
Reitpferdeprüfung für Spring- und VS-Pferde, Abteilung 2
Young Stars
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
5
7.6)
2022-09-19
Springpferdeprüfung für 3-4 jährige, Abteilung 1
Wolfshöhe September-Springen
Rising Sun Stables
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
1
8.845)
2022-09-19
Warmbluthengste Nachwuchspräsentation Springen 3yo
J U M P . J U M P . #05/22
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
9
2022-09-14
Springpferdeprüfung (für Pferde ohne E-Erfahrung)
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
5
2022-09-11
Springen Reitpferdeprüfung - Gruppe 1
Hoch hinaus
Turnierstall Zille
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
10
2022-09-09
Springpferdeprüfung - Abteilung 2
NCC You Name It - Spring Edition
Nereus Competition Corner
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
4
9.0)
2022-09-06
Reitpferdeprüfung, Abteilung 1
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
9
2022-08-30
Springpferdeprüfung, Abteilung 1
Youngsterday
Turnierstall Summerland
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
16
5.366)
2022-08-27
Springpferdeprüfung für 3-Jährige
0 8 9 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
5
2022-08-23
Springpferdeprüfung - Abteilung 1
2. FM Springturnier
Fahrstall Miracles
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
7
7.3)
2022-08-16
Springpferde, Abteilung 1
Showjuming at August
Sporthorses Thompson
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
9
2022-08-16
Springpferdeprüfung (ab 3, noch keine E-Erfahrung) - Abteilung 2
Insel-Jungpferdetag
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
26
2022-08-12
Springpferdeprüfung, Abteilung 2
Leichtigkeit @ Johannsen
Gestüt Johannsen
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
4
2022-08-10
Springpferdeprüfung (für Pferde ohne E-Erfahrung) - Abteilung 1
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
2
9.4)
2022-08-09
Gewöhnungsprüfung Springen, Abteilung 3
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
1
9.3)
2022-08-01
Springpferdeprüfung, Abteilung 1
Late Entry YH
Pemberley Events
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
14
2022-07-30
Springpferdeprüfung (ab 3, noch keine E-Erfahrung) - Abteilung 1
Insel-Jungpferdetag
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
11
2022-07-29
Springpferdeprüfung - Abteilung 4
NCC Die Jungen Wilden
Nereus Competition Corner
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
9
6.696)
2022-07-27
Springpferdeprüfung für 3-Jährige, 1. Abt.
0 8 8 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
5
7.4)
2022-07-25
Springpferdeprüfung, Abteilung 2
Fokus Jungpferde
Sportpferde Chúille
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
9
2022-07-18
Springpferdeprüfung (für Pferde ohne E-Erfahrung) - Abteilung 2
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
12
6.7)
2022-07-07
Springpferdeprüfung für 3-6 Jährige, Abteilung 3
Sommerfest 2022 - Springtag
Hofer Stables
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
7
8.5)
2022-07-05
Gewöhnungsprüfung Springen, Abteilung 3
Springen pur
Akazienhof
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
10
6.322)
2022-06-27
Springpferdeprüfung für 3-Jährige, 1. Abt.
0 8 7 . j u n g p f e r d e t a g . Z W E I
Eventzentrum Zahr
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
1
2022-06-21
Springpferdeprüfung (für Pferde ohne E-Erfahrung) - Abteilung 2
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gutshof Erlengrund
Felicitas Seitz
Diese Seite wurde in 0.345 Sekunden geladen
© 2012 - 2024 All Rights Reserved.
Ota yhteyttä
Tämä sivusto on täysin mielikuvitusta ja osa virtuaalipeliä.
Tällä sivustolla olevat tiedot ja eläimet ovat keksittyjä, eikä niitä ole oikeasti olemassa.
Mahdolliset yhtäläisyydet ovat sattumaa eivätkä tarkoituksellista.