Was soll das? Hier lesen!
Home
Hevoset
Hae
Rekisteröi
Tallit
Kantakirja
Kilpailukalenteri »
Login
Rekisteri
RA
Lost At Night
V-LN: 4779274 - V-ID: 182408
Trakehner Fuchs Sabino
(e/e a/A)
Tamma
Avaa laajempi genetiikka: e/e a/A
165cm Korkea
Merkitty kilpahevoseksi
Hevosen nettisivut
Syntynyt (rekisterin mukaan):14.06.2013
Avaa laajempi genetiikka
Sport
Springen
Omistushistoria
Kasvattanut
Gestüt Rheinau
(Baronesse)
Nykyinen omistaja
Gestüt Schwarze Perle
(Baronesse)
Teufelskreis
v-LN: 5701402
Fuchs Englisches Vollblut
Shuffle Prince
Brauner Englisches Vollblut
Big Shuffle
Kaiserin
Taram
Fuchs Englisches Vollblut
In the Wings
Island Race
Lacaruna
v-LN: 8080014
Fuchs Sabino Trakehner
Hyper Active xx
Englisches Vollblut
Lacarunos xx
Hit me Up xx
Lillé
Trakehner
Öfters ist Mehr
Lequalle
Rekisteröidyt jälkeläiset
Lost At Night ei ole jälkeläisiä listattuna
Hae Jälkeläiset
Lisätiedot
Lost At Night lisätietoja ei ole saatavilla
Jalostusarviointi
RA Lost At Night ei ole vielä täyttänyt kriteerejä arviointia varten.
Palkinnot
Lost At Night ei omista palkintoja
Tulokset rekisterissä
Lost At Night ei ole rekisteröitynä mihinkään yhdistykseen
Lost At Night on saavuttanut 180 kilpailupistettä.
Sijoittuminen
Päivämäärä
Tiedot
Tapahtuma
Järjestäjä
Nykyinen omistaja
Ratsastaja
14
Z:160.8s [4 F.])
2024-05-31
Springprüfung Kl. M*
Late Entry in Kronhausen
Sportpferde Chúille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
1
Pkt:44/79.9s)
2024-05-31
Preis der Regensburgerversicherungen - Punktespringprüfung Kl. S*
Late Entry in Kronhausen
Sportpferde Chúille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
Z:111.1s [4 F.])
2024-05-24
Springen Klasse M* (Zeit), Abteilung 7
Spontan Springen auf Wolfshöhe
Rising Sun Stables
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
Z:126.5s [4 F.])
2024-05-24
Springen Klasse M** (Zeit), Abteilung 2
Spontan Springen auf Wolfshöhe
Rising Sun Stables
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
4
Z:121.4s [4 F.])
2024-05-24
Springen Klasse S* (Zeit), Abteilung 7
Spontan Springen auf Wolfshöhe
Rising Sun Stables
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
20
Z:144.5s [8 F.])
2024-05-22
Standardspringen Klasse S* (Fehler-Zeit), Abteilung 1
2. Sandefelder Springtag
Reitverein Hufeisenglück
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
2024-05-19
Glücksspringen Kl.S
J U M P . J U M P . #01/24
Eventzentrum Zahr
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
2024-05-19
Fehler/Zeitspringen Kl.S
J U M P . J U M P . #01/24
Eventzentrum Zahr
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
24
2024-05-15
Springprüfung Klasse M**, Abteilung 2
Laskir Cup 2024
Team James
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
9
2024-05-15
Springprüfung Klasse S*, Abteilung 2
Laskir Cup 2024
Team James
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
1
2024-05-15
Springprüfung Klasse S**, Abteilung 3
Laskir Cup 2024
Team James
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
2024-05-13
Zeitspringen M* - Abteilung 1
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2024-05-13
Glücksspringen M** - Abteilung 1
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2024-05-13
Stilspringen S* - Abteilung 4
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
23
2024-05-13
Springen Kl.S*, 3. Abt.
Z E H N . j a h r e . Z A H R . tag#1
Eventzentrum Zahr
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
14
Z:72.05s [4 F.])
2024-05-10
E-O präsentiert: Knock-out-Springen Kl. S* - Qualifikation
Frühjahrspokal 2024 - Freitag
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
2
Z:73.18s [4 F.])
2024-05-10
E-O präsentiert: Knock-out-Springen Kl. S* - Duell 12
Frühjahrspokal 2024 - Freitag
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
1
2024-05-08
Springen Kl. S, Abteilung 2
Springturnier
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
14
2024-05-08
Springen Kl. S*, Abteilung 2
Springturnier
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
7.7)
2024-04-29
Stilspringprüfung Klasse M*, Abteilung 2
Couture Jumping Club
Sportzentrum Redbird
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
32
Z:121.1s [16 F.])
2024-04-29
Zeitspringprüfung Klasse M**, Abteilung 3
Couture Jumping Club
Sportzentrum Redbird
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
42
Z:118s [4 F.])
2024-04-29
Zeitspringprüfung Klasse S*, Abteilung 1
Couture Jumping Club
Sportzentrum Redbird
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
13
2024-04-23
Springen Kl. M*, Abteilung 3
Dressur & Springen
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
13
2024-04-23
Springen Kl. M**, Abteilung 1
Dressur & Springen
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
10
2024-04-23
Springen Kl. S*, Abteilung 5
Dressur & Springen
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
25
4.8)
2024-04-20
Springreiterwettbewerb Kl. M
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
7.4)
2024-04-20
Stilspringprüfung Kl. M*
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
9
7.3)
2024-04-20
Stilspringprüfung Kl. M**
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
2024-04-19
Eröffnungsspringen - Kl. M**, Abteilung 4
Kailuas Springderby 2024 @ Team James
Team James
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2024-04-14
Springen Klasse S*
Hüpf, hüpf!
Turnierstall Zille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
2024-04-14
Springen Klasse S** - Gruppe 1
Hüpf, hüpf!
Turnierstall Zille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
2024-04-13
Zeitspringen M* - Abteilung 4
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
13
2024-04-13
Glücksspringen M** - Abteilung 4
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
13
2024-04-13
Stilspringen S* - Abteilung 7
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
26
2024-04-08
Springen Klasse M*
Showjumping 8.4
Anarchie
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
17
2024-04-08
Springen Klasse M**
Showjumping 8.4
Anarchie
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
2024-04-08
Springen Klasse S*
Showjumping 8.4
Anarchie
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
98
F:16 [4+12]/120.0s)
2024-04-08
Springprüfung Kl. M*
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
92
F:12 [4+8]/105.9s)
2024-04-08
Springprüfung Kl. M**
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
11
F:3 [0+3]/85.2s)
2024-04-08
Springprüfung Kl. S*
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
18
2024-04-06
McCrae Jump-Cup Kl.S*
T U R N I E R p r ü f u n g e n . S A . 2 0 2 4
Eventzentrum Zahr
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
2
7.653)
2024-04-05
Stil-Springen Kl.M* sponsored by Roseair, 1. Abt.
T U R N I E R p r ü f u n g e n . F R . 2 0 2 4
Eventzentrum Zahr
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
10
F:4 [4+0]/59.6s)
2024-04-03
Springen M*, Abteilung 2
Showjuming at April
Sporthorses Thompson
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
18
F:4 [4+0]/65.8s)
2024-04-03
Springen M**, Abteilung 1
Showjuming at April
Sporthorses Thompson
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
F:4 [4+0]/60.2s)
2024-04-03
Springen S*, Abteilung 2
Showjuming at April
Sporthorses Thompson
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
14
2024-03-17
Springprüfung Klasse M*, Abteilung 1
März-Springen
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2024-03-17
Springprüfung Klasse M**, Abteilung 3
März-Springen
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
18
2024-03-17
Springprüfung Klasse S*, Abteilung 2
März-Springen
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
127
F:23 [16+7]/94.95s)
2024-03-12
Springprüfung Kl. M** (Fehler/Zeit)
Monthly Meeting XLII
Pemberley Events
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
108
Z:90.44s [12 F.])
2024-03-12
Zeitspringprüfung Kl. S*
Monthly Meeting XLII
Pemberley Events
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
10
2024-03-10
Stuten-Zeitspringen M - Abteilung 4
NCC Stutenspringtag
Nereus Competition Corner
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
2024-03-10
Stuten-Zeitspringen S* - Abteilung 2
NCC Stutenspringtag
Nereus Competition Corner
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
12
2024-03-08
Zeitspringen M* - Abteilung 7
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
12
2024-03-08
Glücksspringen M** - Abteilung 5
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
13
2024-03-08
Stilspringen S* - Abteilung 3
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
133
F:12 [12+0]/65.1s)
2024-03-06
Springprüfung Kl. S*
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
23
F:4 [4+0]/62.4s)
2024-03-06
Springprüfung Kl. S**
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
22
Z:141.7s [4 F.])
2024-03-04
Standardspringen Klasse S* (Fehler-Zeit), Abteilung 1
1. Sandefelder Springtag
Reitverein Hufeisenglück
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
22
7.1)
2024-03-03
Springreiterwettbewerb Kl. M
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
25
7.0)
2024-03-03
Stilspringprüfung Kl. M*
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
7.8)
2024-03-03
Stilspringprüfung Kl. M**
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
14
Z:121s [4 F.])
2024-03-01
Zeitspringen Klasse S, Abteilung 1
Springen in Weiß
Gestüt Möhrental
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
4
2024-03-01
Springprüfung Klasse M, Abteilung 3
Springen in Weiß
Gestüt Möhrental
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
29
2024-02-29
Knock-Out Springen - Runde 1
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
81
2024-02-29
Knock-Out Springen - Runde 2
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
30
2024-02-29
Knock-Out Springen - Runde 3
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
18
2024-02-29
Knock-Out Springen - Runde 4
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
27
2024-02-29
Knock-Out Springen - Runde 5 (Finale)
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
F:4 [4+0]/71.52s)
2024-02-27
Zeitspringprüfung Kl. S*
February Late Entry
Sportpferde Chúille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2024-02-26
M* Springen, Abteilung 2
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
15
2024-02-26
M** Springen, Abteilung 1
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
17
2024-02-26
S* Springen, Abteilung 4
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2024-02-26
Springen Kl. S*, Abteilung 2
Dressur- und Springtag
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
2024-02-24
Zeitspringen Klasse M** - Abteilung 4
Kailua Events Springturnier
Kailua Events
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
9
2024-02-24
Zeitspringen Klasse S* - Abteilung 6
Kailua Events Springturnier
Kailua Events
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
16
2024-02-21
Springprüfung Klasse M*, Abteilung 4
Late Entry Spring- & Dressurtag
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
2024-02-21
Springprüfung Klasse M**, Abteilung 4
Late Entry Spring- & Dressurtag
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
9
2024-02-21
Springprüfung Klasse S, Abteilung 4
Late Entry Spring- & Dressurtag
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2024-02-17
S-Springen - Abteilung 2
NCC Tellmeaboutit Wunschturnier II
Nereus Competition Corner
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
31
2024-02-14
Stilspringen Kl. S*
Valentinstag-Turnier
Die Haltergemeinschaft
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
26
2024-02-14
Stilspringen Kl. S**
Valentinstag-Turnier
Die Haltergemeinschaft
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
144
F:11 [0+11]/113.86s)
2024-02-13
Springprüfung Kl. M** (Fehler/Zeit)
Monthly Meeting XLI
Pemberley Events
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
41
Z:73.19s [4 F.])
2024-02-13
Zeitspringprüfung Kl. S*
Monthly Meeting XLI
Pemberley Events
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
2024-02-12
Zeitspringen M* - Abteilung 6
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
11
2024-02-12
Glücksspringen M** - Abteilung 10
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
2024-02-12
Stilspringen S* - Abteilung 3
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
15
2024-02-09
S* Springen, Abteilung 3
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
11
2024-02-09
S* Punktespringen, Abteilung 3
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
4
2024-02-09
S** Springen, Abteilung 2
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
2
2024-02-09
S** Punktespringen, Abteilung 1
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
2024-02-09
S*** Springen, Abteilung 3
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
15
2024-02-05
Springprüfung Klasse M**, Abteilung 4
Season Opening 2024 - Showjumping
Team James
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
2024-02-05
Springprüfung Klasse S*, Abteilung 4
Season Opening 2024 - Showjumping
Team James
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
2024-02-05
Springprüfung Klasse S**, Abteilung 6
Season Opening 2024 - Showjumping
Team James
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
119
F:12 [12+0]/67.4s)
2024-02-04
Springprüfung Kl. M**
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
99
F:13 [4+9]/108.1s)
2024-02-04
Springprüfung Kl. S*
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
80
F:12 [12+0]/63.8s)
2024-02-04
Springprüfung Kl. S**
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
2024-02-04
Springen Klasse M** - Gruppe 2
Hindernisse überfliegen
Turnierstall Zille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
2024-02-04
Springen Klasse S* - Gruppe 2
Hindernisse überfliegen
Turnierstall Zille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
9
2024-02-04
Springen Klasse S** - Gruppe 3
Hindernisse überfliegen
Turnierstall Zille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
2024-02-02
Springen Kl. S, Abteilung 2
Springtag
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
9
2024-02-02
Springen Kl. S*, Abteilung 1
Springtag
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
1
2024-02-02
Springen Kl. S**, Abteilung 2
Springtag
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
10
2024-02-02
Springen Kl. S***, Abteilung 3
Springtag
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
10
2024-01-31
Knock-Out Springen - Runde 1
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
2024-01-31
Knock-Out Springen - Runde 2
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
40
2024-01-31
Knock-Out Springen - Runde 3
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2024-01-31
Knock-Out Springen - Runde 4
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2024-01-31
Knock-Out Springen - Runde 5 (Finale)
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
11
2024-01-16
Springprüfung Klasse M*, Abteilung 3
January Showjumpers Event
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
16
2024-01-16
Springprüfung Klasse M**, Abteilung 2
January Showjumpers Event
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
2024-01-16
Springprüfung Klasse S, Abteilung 1
January Showjumpers Event
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
2024-01-15
Zeitspringen M* - Abteilung 1
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
2024-01-15
Glücksspringen M** - Abteilung 5
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
9
2024-01-15
Stilspringen S* - Abteilung 3
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
2024-01-14
Springen M** - Abteilung 4
NCC Late Entry Jahresauftakt Springen
Nereus Competition Corner
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
12
2024-01-14
Springen S* - Abteilung 2
NCC Late Entry Jahresauftakt Springen
Nereus Competition Corner
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
Diese Seite wurde in 0.259 Sekunden geladen
© 2012 - 2024 All Rights Reserved.
Ota yhteyttä
Tämä sivusto on täysin mielikuvitusta ja osa virtuaalipeliä.
Tällä sivustolla olevat tiedot ja eläimet ovat keksittyjä, eikä niitä ole oikeasti olemassa.
Mahdolliset yhtäläisyydet ovat sattumaa eivätkä tarkoituksellista.