Was soll das? Hier lesen!
Home
Hevoset
Hae
Rekisteröi
Tallit
Kantakirja
Kilpailukalenteri »
Login
Rekisteri
RA
Geistesblitz
V-LN: 1321388 - V-ID: 178560
Holsteiner Schimmel
(E/E e/A G/g)
Tamma
Avaa laajempi genetiikka: E/E a/A G/g
168cm Korkea
Merkitty kilpahevoseksi
Hevosen nettisivut
Syntynyt (rekisterin mukaan):10.06.2014
Avaa laajempi genetiikka
Sport
Springen Kl.S****
Omistushistoria
Kasvattanut
Gestüt Rheinau
(Baronesse)
Nykyinen omistaja
Gestüt Schwarze Perle
(Baronesse)
Cherry Excellent Trademark
v-LN: 2577943
Schimmel Holsteiner
Exorbitant xx
Final Straw xx
Fee xx
Crystina
Contender
Helle III
Champaign
v-LN: 9760450
Schimmel Holsteiner
Chainsmoker
Coupe Corant
Silver Shadow
Tiziana
Stiefelkönig
Feenkleid
Rekisteröidyt jälkeläiset
Geistesblitz ei ole jälkeläisiä listattuna
Hae Jälkeläiset
Lisätiedot
Geistesblitz lisätietoja ei ole saatavilla
Jalostusarviointi
RA Geistesblitz hyväksyttiin arvosteltavaksi nationalen tulosten perusteella ja arvioitiin 28.05.2024
Rakenne:
8
Liikkeet:
8
Ratsastettavuus:
9
Tyyppi:
9
Yleisvaikutelma:
9
Yhteensä
43
pistettä (Premium)
Palkinnot
Geistesblitz ei omista palkintoja
Tulokset rekisterissä
Geistesblitz ei ole rekisteröitynä mihinkään yhdistykseen
Geistesblitz on saavuttanut 303 kilpailupistettä.
Sijoittuminen
Päivämäärä
Tiedot
Tapahtuma
Järjestäjä
Nykyinen omistaja
Ratsastaja
3
7.1)
2024-05-28
Stil-Geländeritt Kl. A*
Geländetreff in Kronhausen
Sportpferde Chúille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
2
6.7)
2024-05-28
Vielseitigkeit Kl. E - Dressur, Abteilung 1
Geländetreff in Kronhausen
Sportpferde Chúille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
11
F:12 [12+0]/86.9s)
2024-05-28
Vielseitigkeit Kl. E - Springen, Abteilung 1
Geländetreff in Kronhausen
Sportpferde Chúille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
4
F:5.2 [0+5.2]/03:47)
2024-05-28
Vielseitigkeit Kl. E - Gelände, Abteilung 1
Geländetreff in Kronhausen
Sportpferde Chúille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
FS: 66.7 : D: 49.5 [2.] | J: 12 [11.] | XC: 5.2 [4.])
2024-05-28
Vielseitigkeit Kl. E - Gesamtwertung, Abteilung 1
Geländetreff in Kronhausen
Sportpferde Chúille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
13
2024-05-26
Pferdeschau Warmblüter - Gruppe 1
Wer hat das schönste Pferd?
Turnierstall Zille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
4
Z:120.9s [4 F.])
2024-05-24
Springen Klasse L (Zeit), Abteilung 5
Spontan Springen auf Wolfshöhe
Rising Sun Stables
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
Z:115.5s [4 F.])
2024-05-24
Springen Klasse M* (Zeit), Abteilung 2
Spontan Springen auf Wolfshöhe
Rising Sun Stables
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
Z:117.5s [8 F.])
2024-05-24
Springen Klasse M** (Zeit), Abteilung 4
Spontan Springen auf Wolfshöhe
Rising Sun Stables
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
13
Z:124.2s [8 F.])
2024-05-22
Standardspringen Klasse M** (Fehler-Zeit), Abteilung 3
2. Sandefelder Springtag
Reitverein Hufeisenglück
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
2
2024-05-19
Zwei-Phasen-Springen Kl.M*, 2. Abt.
J U M P . J U M P . #01/24
Eventzentrum Zahr
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
21
2024-05-19
Jokerspringen Kl.M**
J U M P . J U M P . #01/24
Eventzentrum Zahr
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
36
2024-05-19
Z A H R . J U M P I N G . Kl.S*
J U M P . J U M P . #01/24
Eventzentrum Zahr
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
4
2024-05-15
Springprüfung Klasse M**, Abteilung 2
Laskir Cup 2024
Team James
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
23
2024-05-15
Zeitspringen Kl.M**, 1. Abt.
Z E H N . j a h r e . Z A H R . tag#3
Eventzentrum Zahr
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
1
2024-05-13
Stilspringen L - Abteilung 4
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
10
2024-05-13
Zeitspringen M* - Abteilung 2
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
16
2024-05-13
Glücksspringen M** - Abteilung 1
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
21
2024-05-13
Springen Kl.M*, 2. Abt.
Z E H N . j a h r e . Z A H R . tag#1
Eventzentrum Zahr
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
27
6.53)
2024-05-10
Qualifikation Frühjahrspokal Jugendpreis Springen 2024
Frühjahrspokal 2024 - Freitag
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Alexa Reimer
14
2024-05-08
Springen Kl. M*, Abteilung 2
Springturnier
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
9
2024-05-08
Springen Kl. M**, Abteilung 1
Springturnier
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
32
6.3)
2024-05-03
Stilspringprüfung Klasse L, Abteilung 1
Couture Jumping Club - Mai Edition
Sportzentrum Redbird
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
32
5.9)
2024-05-03
Stilspringprüfung Klasse M*, Abteilung 3
Couture Jumping Club - Mai Edition
Sportzentrum Redbird
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
18
Z:87.6s [8 F.])
2024-05-03
Zeitspringprüfung Klasse M**, Abteilung 3
Couture Jumping Club - Mai Edition
Sportzentrum Redbird
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
17
6.9)
2024-04-29
Stilspringprüfung Klasse L, Abteilung 1
Couture Jumping Club
Sportzentrum Redbird
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
7.6)
2024-04-29
Stilspringprüfung Klasse M*, Abteilung 2
Couture Jumping Club
Sportzentrum Redbird
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
35
Z:129.7s [4 F.])
2024-04-29
Zeitspringprüfung Klasse M**, Abteilung 1
Couture Jumping Club
Sportzentrum Redbird
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
14
2024-04-23
Zeitspringen Kl. L, Abteilung 3
Dressur & Springen
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2024-04-23
Springen Kl. M*, Abteilung 3
Dressur & Springen
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
2024-04-23
Springen Kl. M**, Abteilung 1
Dressur & Springen
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
7.4)
2024-04-20
Springreiterwettbewerb Kl. M
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
15
6.9)
2024-04-20
Stilspringprüfung Kl. M*
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
38
5.0)
2024-04-20
Stilspringprüfung Kl. M**
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
16
2024-04-19
Eröffnungsspringen - Kl. M**, Abteilung 3
Kailuas Springderby 2024 @ Team James
Team James
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
12
2024-04-19
Punktespringprüfung mit Joker Kl. M*, Abteilung 3
Kailuas Springderby 2024 @ Team James
Team James
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
2
2024-04-19
Kombinationsspringen Kl. M**, Abteilung 1
Kailuas Springderby 2024 @ Team James
Team James
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
11
2024-04-19
Springprüfung Kl. A**/L/M*
Kailuas Springderby 2024 @ Team James
Team James
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
2
2024-04-14
Springen Klasse M* - Gruppe 2
Hüpf, hüpf!
Turnierstall Zille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
4
2024-04-14
Springen Klasse M** - Gruppe 1
Hüpf, hüpf!
Turnierstall Zille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
11
2024-04-13
Stilspringen L - Abteilung 4
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
14
2024-04-13
Zeitspringen M* - Abteilung 3
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
10
2024-04-13
Glücksspringen M** - Abteilung 3
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
2024-04-08
Springen Klasse L
Showjumping 8.4
Anarchie
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
32
2024-04-08
Springen Klasse M*
Showjumping 8.4
Anarchie
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
19
2024-04-08
Springen Klasse M**
Showjumping 8.4
Anarchie
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
F:0 [0+0]/63.5s)
2024-04-08
Springprüfung Kl. L, Abteilung 1
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
F:0 [0+0]/65.0s)
2024-04-08
Springprüfung Kl. M*
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
34
F:4 [4+0]/64.0s)
2024-04-08
Springprüfung Kl. M**
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
14
6.614)
2024-04-05
Stil-Springen Kl.M* sponsored by Roseair, 1. Abt.
T U R N I E R p r ü f u n g e n . F R . 2 0 2 4
Eventzentrum Zahr
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
F:0 [0+0]/60.2s)
2024-04-03
Springen L, Abteilung 4
Showjuming at April
Sporthorses Thompson
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
25
F:8 [8+0]/62.7s)
2024-04-03
Springen M*, Abteilung 2
Showjuming at April
Sporthorses Thompson
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
F:3 [0+3]/85.5s)
2024-04-03
Springen M**, Abteilung 3
Showjuming at April
Sporthorses Thompson
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
2024-03-17
Springprüfung Klasse L, Abteilung 4
März-Springen
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
24
2024-03-17
Springprüfung Klasse M*, Abteilung 2
März-Springen
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
15
2024-03-17
Springprüfung Klasse M**, Abteilung 3
März-Springen
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
104
F:12 [12+0]/65.89s)
2024-03-12
Springprüfung Kl. M** (Fehler/Zeit)
Monthly Meeting XLII
Pemberley Events
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
11
2024-03-10
Stuten-Zeitspringen L - Abteilung 4
NCC Stutenspringtag
Nereus Competition Corner
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
4
2024-03-10
Stuten-Zeitspringen M - Abteilung 6
NCC Stutenspringtag
Nereus Competition Corner
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
1
2024-03-08
Stilspringen L - Abteilung 4
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
4
2024-03-08
Zeitspringen M* - Abteilung 7
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
2024-03-08
Glücksspringen M** - Abteilung 5
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
F:1 [0+1]/71.3s)
2024-03-06
Springprüfung Kl. L, Abteilung 1
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
137
F:13 [12+1]/77.8s)
2024-03-06
Springprüfung Kl. M*
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
117
F:17 [12+5]/91.2s)
2024-03-06
Springprüfung Kl. M**
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
23
Z:138.1s [0 F.])
2024-03-04
Standardspringen Klasse M** (Fehler-Zeit), Abteilung 1
1. Sandefelder Springtag
Reitverein Hufeisenglück
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
2
9.1)
2024-03-03
Springreiterwettbewerb Kl. M
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
17
7.3)
2024-03-03
Stilspringprüfung Kl. M*
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
34
6.5)
2024-03-03
Stilspringprüfung Kl. M**
"Imagine The Future" Jugendturnier
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
9
2024-03-01
Springprüfung Klasse M, Abteilung 3
Springen in Weiß
Gestüt Möhrental
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
79
2024-02-29
Knock-Out Springen - Runde 1
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
41
2024-02-29
Knock-Out Springen - Runde 2
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
13
2024-02-29
Knock-Out Springen - Runde 3
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
73
2024-02-29
Knock-Out Springen - Runde 4
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
9
2024-02-26
L Zeitspringen, Abteilung 2
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
17
2024-02-26
M* Springen, Abteilung 5
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
2024-02-26
M** Springen, Abteilung 4
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
12
2024-02-26
Springen Kl. M**, Abteilung 2
Dressur- und Springtag
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
1
2024-02-24
Zeitspringen Klasse M* - Abteilung 4
Kailua Events Springturnier
Kailua Events
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
9
2024-02-24
Zeitspringen Klasse M** - Abteilung 3
Kailua Events Springturnier
Kailua Events
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
2024-02-21
Springprüfung Klasse L, Abteilung 9
Late Entry Spring- & Dressurtag
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
4
2024-02-21
Springprüfung Klasse M*, Abteilung 5
Late Entry Spring- & Dressurtag
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
19
2024-02-21
Springprüfung Klasse M**, Abteilung 1
Late Entry Spring- & Dressurtag
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2024-02-17
M Stilspringen - Abteilung 4
NCC Tellmeaboutit Wunschturnier II
Nereus Competition Corner
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
20
6.68)
2024-02-17
Springpferdeprüfung S - präsentiert von AllSports!, Abteilung 1
Hallenmeisterschaften 2024 - Tag 3
DS Lindenhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
79
2024-02-14
Stilspringen Kl. M*
Valentinstag-Turnier
Die Haltergemeinschaft
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
50
2024-02-14
Stilspringen Kl. M**
Valentinstag-Turnier
Die Haltergemeinschaft
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
137
F:11 [8+3]/78.82s)
2024-02-13
Springprüfung Kl. M** (Fehler/Zeit)
Monthly Meeting XLI
Pemberley Events
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
15
2024-02-12
Stilspringen L - Abteilung 3
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
14
2024-02-12
Zeitspringen M* - Abteilung 6
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
2
2024-02-12
Glücksspringen M** - Abteilung 2
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
2024-02-09
Youngster M** Springen, Abteilung 1
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
2024-02-09
Youngster S* Springen, Abteilung 2
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
7.2)
2024-02-09
M* Stilspringen, Abteilung 4
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
2024-02-09
M* Springen, Abteilung 2
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
1
2024-02-09
M* Punktespringen, Abteilung 1
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
2
8.6)
2024-02-09
M** Stilspringen, Abteilung 1
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
2
2024-02-09
M** Springen, Abteilung 3
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2024-02-09
M** Punktespringen, Abteilung 3
TS Moloney Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
2024-02-05
Springprüfung Klasse M*, Abteilung 3
Season Opening 2024 - Showjumping
Team James
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
1
2024-02-05
Springprüfung Klasse M**, Abteilung 5
Season Opening 2024 - Showjumping
Team James
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
7.9)
2024-02-04
Youngster Springprüfung S*, Abteilung 1
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
10
F:4 [4+0]/57.8s)
2024-02-04
Springprüfung Kl. L, Abteilung 1
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
48
F:4 [4+0]/64.0s)
2024-02-04
Springprüfung Kl. M*
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
23
F:0 [0+0]/67.1s)
2024-02-04
Springprüfung Kl. M**
Springen pur
Akazienhof
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
1
2024-02-04
Springen Klasse M* - Gruppe 6
Hindernisse überfliegen
Turnierstall Zille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
12
2024-02-04
Springen Klasse M** - Gruppe 3
Hindernisse überfliegen
Turnierstall Zille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
2024-02-02
Springen Kl. M*, Abteilung 3
Springtag
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
4
2024-02-02
Springen Kl. M**, Abteilung 3
Springtag
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
22
2024-01-16
Springprüfung Klasse L, Abteilung 3
January Showjumpers Event
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
28
2024-01-16
Springprüfung Klasse M*, Abteilung 3
January Showjumpers Event
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
22
2024-01-16
Springprüfung Klasse M**, Abteilung 2
January Showjumpers Event
Gestüt Johannsen
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
10
2024-01-15
Stilspringen L - Abteilung 1
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
14
2024-01-15
Zeitspringen M* - Abteilung 1
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
2024-01-15
Glücksspringen M** - Abteilung 6
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2024-01-14
Springen M - Abteilung 6
NCC Late Entry Jahresauftakt Springen
Nereus Competition Corner
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
2
2024-01-14
Springen M** - Abteilung 6
NCC Late Entry Jahresauftakt Springen
Nereus Competition Corner
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
95
F:10 [8+2]/75.82s)
2024-01-09
Springprüfung Kl. M** (Fehler/Zeit)
Monthly Meeting XL
Pemberley Events
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
2024-01-08
Zeitspringen Kl.M*, 1. Abt.
willkommen . 2 0 2 4
Eventzentrum Zahr
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
2
2024-01-07
Stilspringen Kl. M*, Abteilung 1
Hoch hinaus
Die Haltergemeinschaft
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
2024-01-07
Stilspringen Kl. M**, Abteilung 2
Hoch hinaus
Die Haltergemeinschaft
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2024-01-07
Stilspringen Kl. S*
Hoch hinaus
Die Haltergemeinschaft
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
17
2024-01-02
L Springen, Abteilung 3
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
12
2024-01-02
L Zeitspringen, Abteilung 2
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
18
2024-01-02
M* Springen, Abteilung 1
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2024-01-02
M** Springen, Abteilung 2
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
62
2023-12-31
Knock-Out Springen - Runde 1
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
59
2023-12-31
Knock-Out Springen - Runde 2
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
2023-12-28
L Springen, Abteilung 2
Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
2023-12-28
L Zeitspringen, Abteilung 3
Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
13
2023-12-28
M* Springen, Abteilung 1
Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
16
2023-12-28
M** Springen, Abteilung 3
Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
13
Pkt:10/123.5s)
2023-12-27
Punktespringen Kl.M*, Abteilung 1
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
Z:119.9s [4 F.])
2023-12-27
Springprüfung Kl.M**, Abteilung 1
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
15
Z:199.1s [16 F.])
2023-12-27
Springprüfung Kl.M*, Abteilung 1
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
Z:122.9s [4 F.])
2023-12-27
Springprüfung Kl.L, Abteilung 4
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
13
Z:117.5s [8 F.])
2023-12-23
Standardspringen Klasse M*, Abteilung 1
3. Springfestival
Reitverein Zahrpik
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
17
Z:127.8s [4 F.])
2023-12-23
2-Phasen-Springen Klasse M**, Abteilung 1
3. Springfestival
Reitverein Zahrpik
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
2023-12-21
L Springen, Abteilung 3
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
2023-12-21
L Zeitspringen, Abteilung 2
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
2
2023-12-21
M* Springen, Abteilung 4
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
4
2023-12-21
M** Springen, Abteilung 3
TS Moloney Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
2023-12-18
Zeitspringen M* - Abteilung 4
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
2023-12-18
Glücksspringen M** - Abteilung 1
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
2023-12-18
Stilspringen S* - Abteilung 1
Strand-Springen
Gutshof Erlengrund
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
27
2023-12-17
3. Qualifikation: Springen Kl. M
Adventscup - 3. Advent - 3. Qualifikation
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
F:4 [4+0]/64.36s)
2023-12-16
Zeitspringprüfung Kl. L gesponsert von Libricus
Late Entry Kronhausen Spezial III
Sportpferde Chúille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
34
F:8 [0+8]/99.46s)
2023-12-16
Springprüfung m. steigenden Anforderungen Kl. M*
Late Entry Kronhausen Spezial III
Sportpferde Chúille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
28
F:9 [0+9]/102.14s)
2023-12-16
Dufrane mbH sponsert Zwei-Phasen-Springprüfung Kl. M**
Late Entry Kronhausen Spezial III
Sportpferde Chúille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
14
F:4 [4+0]/73.4s)
2023-12-15
Zwei-Phasen Springen Klasse M*
Weihnachtsfest 2023 - Springen
Hofer Stables
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
24
Z:154.2s [16 F.])
2023-12-15
Zeitspringen Klasse M**
Weihnachtsfest 2023 - Springen
Hofer Stables
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
17
Z:171.2s [4 F.])
2023-12-11
Springprüfung nach Fehler und Zeit Klasse M*, Abteilung 3
5. Weihnachtsmarkt
Sporthorses Thompson
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
12
Z:137.2s [4 F.])
2023-12-11
Zwei-Phasen Springprüfung Klasse M*, Abteilung 1
5. Weihnachtsmarkt
Sporthorses Thompson
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
Pkt:58/157.6s)
2023-12-11
Punkte-Springprüfung mit Joker Klasse M**, Abteilung 4
5. Weihnachtsmarkt
Sporthorses Thompson
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
39
2023-12-10
2. Qualifikation: Springen Kl. M
Adventscup - 2. Advent - 2. Qualifikation
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
19
5.9)
2023-12-10
Stilspringen M*
Finale RVE Pokal - Springtag mit Rahmenprogramm - 10.12.23
Reitverein Eichenau
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
11
F:4 [4+0]/72.4s)
2023-12-10
Zeitspringen M*
Finale RVE Pokal - Springtag mit Rahmenprogramm - 10.12.23
Reitverein Eichenau
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
14
6.7)
2023-12-10
Stilspringen M**
Finale RVE Pokal - Springtag mit Rahmenprogramm - 10.12.23
Reitverein Eichenau
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
18
F:27 [16+11]/128.9s)
2023-12-10
Zeitspringen M**, Abteilung 1
Finale RVE Pokal - Springtag mit Rahmenprogramm - 10.12.23
Reitverein Eichenau
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
4
2023-12-09
Youngster S* Springen, Abteilung 2
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
2
8.0)
2023-12-09
M* Stilspringen, Abteilung 3
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
2023-12-09
M* Springen, Abteilung 3
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
2023-12-09
M* Punktespringen, Abteilung 3
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
4
8.0)
2023-12-09
M** Stilspringen, Abteilung 2
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
9
2023-12-09
M** Springen, Abteilung 3
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2023-12-09
M** Punktespringen, Abteilung 1
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
23
F:12 [12+0]/61.26s)
2023-12-08
Dufrane mbH sponsert Zwei-Phasen-Springprüfung Kl. M**
Late Entry Kronhausen Spezial II
Sportpferde Chúille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
F:4 [4+0]/67.91s)
2023-12-08
Springprüfung m. steigenden Anforderungen Kl. M*
Late Entry Kronhausen Spezial II
Sportpferde Chúille
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
11
2023-12-06
Springen M - Abteilung 1
5. FM Springturnier
Fahrstall Miracles
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
5
2023-12-03
Springen L - Abteilung 1
NCC Kleines Springfest II
Nereus Competition Corner
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2023-12-03
Springen M - Abteilung 3
NCC Kleines Springfest II
Nereus Competition Corner
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
10
2023-12-03
1. Qualifikation: Springen Kl. M
Adventscup - 1. Advent - 1. Qualifikation
TS Ponyland
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
1
Z:84.6s [0 F.])
2023-11-30
Springprüfung Kl.M*, Abteilung 3
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
8
Z:161.2s [16 F.])
2023-11-30
Springprüfung Kl.M**, Abteilung 3
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
4
Pkt:38/86.3s)
2023-11-30
Punktespringen Kl.M*, Abteilung 2
LATE ENTRY Spring- und Dressur Turnier
Gestüt Rheinau
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
81
2023-11-30
Knock-Out Springen - Runde 1
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
49
2023-11-30
Knock-Out Springen - Runde 2
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
40
2023-11-30
Knock-Out Springen - Runde 3
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
43
2023-11-30
Knock-Out Springen - Runde 4
Knock-Out-Springen
Maple Hill Equestrian
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
7.6)
2023-11-29
M* Stilspringen, Abteilung 4
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
10
2023-11-29
M* Springen, Abteilung 1
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
6
2023-11-29
M* Punktespringen, Abteilung 1
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
10
7.0)
2023-11-29
M** Stilspringen, Abteilung 3
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
9
2023-11-29
M** Springen, Abteilung 5
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
3
2023-11-29
M** Punktespringen, Abteilung 4
Showjumping Classics
Turnier und Auktionsstall John Moloney
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
7
2023-11-26
L** Punktespringen, Abteilung 5
Seamair Springstunde
Turnierstall Kleemann
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
9
2023-11-26
M* Stilspringen, Abteilung 7
Seamair Springstunde
Turnierstall Kleemann
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
4
2023-11-26
M** Zeitspringen, Abteilung 12
Seamair Springstunde
Turnierstall Kleemann
Gestüt Schwarze Perle
Rike Ender
Diese Seite wurde in 0.326 Sekunden geladen
© 2012 - 2024 All Rights Reserved.
Ota yhteyttä
Tämä sivusto on täysin mielikuvitusta ja osa virtuaalipeliä.
Tällä sivustolla olevat tiedot ja eläimet ovat keksittyjä, eikä niitä ole oikeasti olemassa.
Mahdolliset yhtäläisyydet ovat sattumaa eivätkä tarkoituksellista.